ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Компактна посадкова машина Pfanzelt Moritz з дистанційним управлінням

Німецька компанія Pfanzelt показала серію компактних машин для висаджування лісу – мінітрактор Moritz, посадкову машину та оновлену стрічкову сапку.

Співпраця всіх машин стає продуктивним рішенням для відтворення лісів – з ними можна виконати підготовку землі, посів або висаджування саджанців, підготовку до подальшого догляду за насадженнями. При цьому з усіма насадками трактор Moritz може працювати дистанційно – за допомогою пульта радіоуправління.

Сапка MAX Moritz оснащена різальним диском з гідравлічним приводом – вона видаляє небажану поросль та лісовий ґрунт із грядки. Потім використовується посадкова лопата для підготовки посадкової ями. Касета для посадки обертається і рослина падає у землю. Потім саджанець притискають інструментом з гідравлічним приводом, аби забезпечити необхідний контакт із землею. Після завершення процесу посадки машину повертають у вихідне положення. Всі операції виконуються автоматично і запускаються оператором повторно через радіоуправління щойно машина доїде до наступної ділянки.

Посадкова машина оснащена розпушувачем для підготовки посадкового місця, касетою на 50 саджанців. Посівна стрічкова сапка робить траншеї V-подібної форми глибиною 250 мм, широке та дрібне висівне колесо.

В ході тестування, за допомогою двох мінітрактор Moritz, представники компанії Pfanzelt висадили ділянку 1,5 га.

Джерело: pfanzelt.com

ВСІ НОВИНИ