24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Компанія Idea Italia буде робити кухонні шафи на замкових з’єднаннях

Компанія Idea Italia буде застосовувати інноваційну меблеву технологію Threespine Click від Välinge Innovation для розробки легкозбірних кухонних шаф. Такі меблі компанія планує вивести на ринки Північної та Південної Америки.

Компанія Idea Italia, що базується в Гватемалі, спеціалізується на виробництві високоякісних шаф для кухні, ванної кімнати та шаф-купе. Це також провідний виробник кухонь у Південній Америці, які вирізняються своїм дизайном та якістю. Інтеграція технології замкового збирання Threespine Click має додати точності і простоти збірки.

«Ми раді, що Idea Italia, досвідчена та інноваційна компанія, обрала нашу технологію Threespine для підвищення якості своєї продукції та стратегічного просування на ринку США, – говорить Мартін Борг, менеджер по роботі з ключовими клієнтами Välinge Innovation. – Вони є лідерами в галузі інновацій і технологій, а інтеграція Threespine допоможе їм створити унікальну пропозицію простих у збірці високоякісних продуктів».

Щоб задовольнити попит на легкі у збірці шафи та організувати широкомасштабне виробництво з підтримкою Threespine, Idea Italia інвестувала у нові, найсучасніші виробничі потужності.

«Через нашу мережу надійних постачальників обладнання та інструментів ми залучаємо компанію Biesse, щоб гарантувати, що Idea Italia отримає саме те, що їм потрібно для ефективного виробництва Threespine», – говорить Мартін.

Команда інженерів та виробничих експертів Välinge прибуде до Гватемали в липні, щоб провести навчання на місці, гарантуючи, що Idea Italia буде дотримуватися їхніх відомих стандартів якості. Виробництво має розпочатися невдовзі після візиту.

Унікальна технологія Threespine від Välinge робить складання меблів простим і швидким. В результаті ви отримуєте бездоганні, довговічні меблі з точними кутами та без видимих отворів. Технологія Threespine не вимагає інструменту чи фурнітури – деталі просто з’єднуються між собою. Їх також можна розбирати і повторно з’єднувати між собою.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ