24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Компанія Södra розробила автоматичну посадкову машину BraSatt

Посадкова машина BraSatt, розроблена компанією Södra, використовує передові технології для підвищення приживлюваності рослин. Вона нещодавно була відзначена нагородою Red Dot Awards у галузі дизайну.

Södra постійно перебуває в авангарді розробки інновацій, які підтримують лісові господарства. Для цього проекту вони розробили власну запатентовану технологію. Впроваджуючи BraSatt, Södra прагне сприяти прогресу в технологіях посадки. Ця ініціатива обіцяє суттєві переваги для сімейних лісових господарств завдяки підвищенню приживлюваності рослин та сприянню інтенсивному росту лісів.

«Ми створили унікальну технологію як для підготовки ґрунту, так і для посадки. Завдяки конструктивному діалогу та неупередженому підходу, разом з групою експертів, ми швидко перейшли від концептуальних ідей до демонстрації прототипу в польових умовах. Завдяки нашим інвестиціям технологія омолодження робить значний крок вперед. Надалі ми хотіли б знайти більше партнерів, щоб зробити наступний крок», – говорить Анна Вальнер, керівник проекту BraSatt в Södra.

Щоб забезпечити більш сталий підхід до посадки, консорціум розробив високоточну машину, яка втілює турботу і м’якість, одночасно представляючи футуристичну, розумну і надійну присутність. Наголос на користувацькому досвіді був центральним у проекті, гарантуючи, що технологія буде тепло сприйнята власниками лісів. Характерний дизайн машини віддзеркалює складну технологію, що використовується в ній. Використовуючи штучний інтелект і датчики, машина вправно керує різними умовами з незмінною ефективністю і винятковою точністю. Кожен саджанець висаджується з точними координатами, вносячи свій внесок у банк знань для подальшого використання.

«Наша філософія проектування полягала в тому, що машина повинна випромінювати такий же спокій і впевненість, як і її колега в полі. Передбачуваність має вирішальне значення, коли мова йде про автоматизацію. Тому машина має спокійну і чуйну мову дизайну, а її діагональні розрізи дають чіткий напрямок руху. Ми подбали про те, щоб оператор міг легко керувати та планувати роботу робота за допомогою планувальника маршрутів та інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, створюючи надійного компаньйона в лісі», – говорить Девід Ламм, креативний директор компанії Boid.

BraSatt буде представлений на міжнародній виставці лісового господарства IUFRO з 23 по 29 червня 2024 року в Стокгольмсмессан, Швеція.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ