24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Компанія з ОАЕ виготовляє OSB плиту з фінікової пальми

Компанія Al Talah, яка базується в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати), випустила свій перший зразок «пустельної дошки» – OSB плити із перероблених залишків фінікової пальми.

Інноваційний та екологічний завод зможе переробляти 15% із 500 тисяч тонн пальмового сміття, яке щороку накопичується в ОАЕ. З цього об’єму сировини компанія буде виготовляти до 120 тисяч кубометрів високоякісної OSB плити на рік.

Завод Al Talah було започатковано 2019 року у партнерстві з компанією Dieffenbacher, з метою створити технологію для перероблювання залишків пальмового листя, яка довго розкладається в землі.

Для облаштування виробництва, Dieffenbacher постачав барабанну сушарку, обладнання для перероблювання матеріалу, систему склеювання, секція формування, пресувальну лінію, електроніку та автоматизацію.

«Ми перша компанія у світі, яка використовує перероблені пальмові залишки для виробництва високоякісної OSB плити. Це стало можливими завдяки співпраці з Dieffenbacher, їхнім ноу-хау і досвіду роботи з альтернативними видами сировини» , – говорить Мазен Дукмак (Mazen Dukmak), менеджер з розвитку бізнесу компанії Al Talah.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ