ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Компанія зі США випустила екстер’єрний МДФ

Американська компанія Roseburg Forest Products представила свою версію МДФ плити – лінійку Armorite, придатну для застосування в екстер’єрах.

Це плита, яка виготовляється без застосування формальдегіду і відрізняється значною стійкістю до вологи, що унеможливлює набухання й збільшення товщини матеріалу. В процесі виробництва вона також проходить через запатентовану технологію обробки та набуває стійкості до гниття та плісняви, ураження комахами, зокрема, термітами.

Плиту Armorite можна фарбувати самотужки – вона відмінно «приймає» фарбу і дає рівномірне забарвлення. За належної обробки такий МДФ матиме 10-річну гарантію для застосування у фасадах та екстер’єрних проєктах.

До того ж ця плита придатна для обробки на прецизійних верстатах, добре ріжеться і підходить для різьблення профілів з дрібними деталями.

Виробник рекомендує Armorite для застосування в регіонах з вологим кліматом, а також для приміщень з підвищеною вологістю. Вона добре слугуватиме як матеріал для шафок у ванних кімнатах, для стільниць або тумбочок на патіо й верандах. З неї можна монтувати гаражні двері та ставні, елементи спортивних майданчиків, рекламні вивіски тощо.

Плита має стандартні розміри 8х16 дюймів і різні варіанти товщини: 1/2, 5/8, 3/4 та 1 дюйма.

ВСІ НОВИНИ