24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Компанія зі США випустила екстер’єрний МДФ

Американська компанія Roseburg Forest Products представила свою версію МДФ плити – лінійку Armorite, придатну для застосування в екстер’єрах.

Це плита, яка виготовляється без застосування формальдегіду і відрізняється значною стійкістю до вологи, що унеможливлює набухання й збільшення товщини матеріалу. В процесі виробництва вона також проходить через запатентовану технологію обробки та набуває стійкості до гниття та плісняви, ураження комахами, зокрема, термітами.

Плиту Armorite можна фарбувати самотужки – вона відмінно «приймає» фарбу і дає рівномірне забарвлення. За належної обробки такий МДФ матиме 10-річну гарантію для застосування у фасадах та екстер’єрних проєктах.

До того ж ця плита придатна для обробки на прецизійних верстатах, добре ріжеться і підходить для різьблення профілів з дрібними деталями.

Виробник рекомендує Armorite для застосування в регіонах з вологим кліматом, а також для приміщень з підвищеною вологістю. Вона добре слугуватиме як матеріал для шафок у ванних кімнатах, для стільниць або тумбочок на патіо й верандах. З неї можна монтувати гаражні двері та ставні, елементи спортивних майданчиків, рекламні вивіски тощо.

Плита має стандартні розміри 8х16 дюймів і різні варіанти товщини: 1/2, 5/8, 3/4 та 1 дюйма.

ВСІ НОВИНИ