ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Конференція UFI: організатори з усього світу обговорили поновлення виставок

«АККО Інтернешнл», організатор виставки LISDEREVMASH, є членом всесвітньої організації виставкової індустрії UFI. Минулого тижня пройшла онлайн-конференція для членів даної організації під назвою «UFI Connects – Reopening exhibitions» (UFI об’єднує – відновлення виставок).

На конференції обговорювалося питання поновлення виставкових заходів у всьому світі. Адже всі виставкові центри зачинені, всі виставки перенесені на інші терміни та всі чекають зняття обмежувальних карантинних заходів у своїх країнах для запуску економік, а саме виставки є дуже дієвим інструментом економіки. Виставка це не просто зібрання великої кількості людей в одному місці, це перш за все бізнес подія, на яку збираються виключно фахівці галузі і ведуть бізнес перемовини, що розвивають економіку країн. Виставки це великий набір залучених супутніх послуг, що включають розміщення у готелях, логістичні послуги з доставляння зразків продукції, виставкових стендів, ролапів і тощо, транспортні послуги щоби дістатися до виставки (машина, потяг, автобус, літак) та багато іншого.

Спікерами заходу були:
Марко Шпингер – директор відділу глобальних ринків та інформаційних технологій, AUMA (Німеччина)
Рейчел Паркер, директор AEV – Асоціація площадок для проведення заходів (Великобританія)
Жоау де Надь – віцепрезидент UBRAFE (Бразилія)
Нік Дугдейл Мур – Європейський регіональний менеджер UFI

Конференція відбувалась на платформі ZOOM, до якої приєдналися близько 400 слухачів з різних країн: Туреччина, Іспанія, Італія, ПАР, Бразилія, Малайзія, Німеччина, Ліван, Хорватія, Польща, Сінгапур, США, Україна, Голландія, Індія, Південна Корея та багато інших. Організатори виставок та власники виставкових майданчиків мали змогу також поспілкуватись у онлайн чаті, обмінятися своїми думками, запитати один одного про карантин та послаблення у країнах.

Виставкам, як і всім галузям економіки по всьому світові, доведеться жити, пристосовуватись та вести бізнес в нових умовах. Така сьогоденна реальність. Всі без винятку дійшли згоди, що з нетерпінням чекають відновлення масових заходів, щоб продовжувати робити свою справу та розвивати кожен свою країну, дотримуючи всі необхідні протиепідемічні заходи.

І наостанок маленький позитив: минулого тижня у Південній Кореї відбулася міжнародна виставка. Посилання на подію тут.

ВСІ НОВИНИ