ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Консорціум EcoReFibre підбив проміжні підсумки проєкту з переробки ДВП

Консорціум EcoReFibre провів зустріч на виробничій базі компанії Dieffenbacher в Епінгені, щоб продемонструвати проміжні результати дослідницького проекту, спрямованого на переробку відходів ДВП та використання матеріалу у виробництві нових деревоволокнистих плит.

Проєкт EcoReFibre, який об’єднує 20 партнерів, включаючи компанію Dieffenbacher, отримав фінансування від ЄС у розмірі 12 мільйонів євро на розробку рішення нагальної проблеми утилізації відходів ДВП.

Під час демонстрації на заводі Dieffenbacher матеріал ДВП був подрібнений до розміру стружки в одновальному подрібнювачі, розробленому компанією Dieffenbacher. Потім стружка подається у дробарку Dieffenbacher ClassiSizer, яка подрібнює ДВП до потрібного розміру частинок. Після остаточного просіювання на коливальному грохоті Dieffenbacher, отримана дрібна фракція може бути використана для поверхневого шару у виробництві ДСП.

Учасники проєкту також розглянули процес переробки ДВП у ДСП. За допомогою грохота DIeffenbacher ClassiScreen відходи деревини, надані партнером проекту EcoReFibre компанією Veolia, були розділені на дрібну, тріску та негабаритну фракцію. На цьому ж етапі з відходів деревини були видалені плівки, текстиль та інші легкі матеріали, такі як папір.

«У реальному застосуванні на переробному заводі негабаритний матеріал був би повторно подрібнений і поданий назад у процес», – сказав технолог Dieffenbacher Йонас Рессі (Jonas Réssy). – Дрібна стружка буде очищена і використана для виробництва ДСП».

Джерело: ttjonline.com

ВСІ НОВИНИ