вересень 2021
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
вересень 2021
КИЇВ, МВЦ

Котли на деревних відходах від білоруської компанії КОМКОНТ

На виставках LISDEREVMASH представлений повний комплекс обладнання для галузі деревообробки, в тому числі рішення для утилізації відходів. У секторі біоенергетики будуть представлені котли виробництва білоруської компанії «КОМКОНТ».

Одне з останніх досягнень компанії – запуск виробництва лінійки котлів CH Compact 3Р, потужністю до 10 МВт. Вони працюють в автоматичному режимі і призначені для установок, що функціонують на деревному паливі з вологістю до 60%. Важлива особливість цих котлів – здатність працювати із загальним ККД установки 90% і більше.

Компанія «КОМКОНТ» також освоїла виробництво парових котлів, паропродуктивністю від 1 т/год до 12 т/год, що працюють на деревних відходах вологістю 8-60%.

Білоруська компанія «КОМКОНТ» здійснює виробництво, монтаж і запуск котельних установок, що утилізують відходи деревини, такі як тирса, стружка, тріска, кора, пил, кускові відходи, ДСП. Котли випускаються за ліцензією французької фірми COMPTE R: котли типу «CS» потужністю від 30 до 100 кВт з ручним завантаженням палива і котли типу COMPACT потужністю від 150 до 10000 кВт, що працюють повністю в автоматичному режимі.

Відвідайте стенд компанії «КОМКОНТ» на виставці LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ