27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Котли на деревних відходах від білоруської компанії КОМКОНТ

На виставках LISDEREVMASH представлений повний комплекс обладнання для галузі деревообробки, в тому числі рішення для утилізації відходів. У секторі біоенергетики будуть представлені котли виробництва білоруської компанії «КОМКОНТ».

Одне з останніх досягнень компанії – запуск виробництва лінійки котлів CH Compact 3Р, потужністю до 10 МВт. Вони працюють в автоматичному режимі і призначені для установок, що функціонують на деревному паливі з вологістю до 60%. Важлива особливість цих котлів – здатність працювати із загальним ККД установки 90% і більше.

Компанія «КОМКОНТ» також освоїла виробництво парових котлів, паропродуктивністю від 1 т/год до 12 т/год, що працюють на деревних відходах вологістю 8-60%.

Білоруська компанія «КОМКОНТ» здійснює виробництво, монтаж і запуск котельних установок, що утилізують відходи деревини, такі як тирса, стружка, тріска, кора, пил, кускові відходи, ДСП. Котли випускаються за ліцензією французької фірми COMPTE R: котли типу «CS» потужністю від 30 до 100 кВт з ручним завантаженням палива і котли типу COMPACT потужністю від 150 до 10000 кВт, що працюють повністю в автоматичному режимі.

Відвідайте стенд компанії «КОМКОНТ» на виставці LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ