ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Kronospan і Pyrus Panels створили нову нестандартну легку панель

Kronospan і Pyrus Panels у співпраці розробили нову легку панель LISOCORE®, яка увійде до лінійки глобального асортименту продукції Kronospan Global Collection 3.0.

Як заявляє виробник, LISOCORE® представляє новий погляд на легкі панелі. Вони виготовляються з природної сировини з поновлюваних джерел і являють собою дошку із запатентованою структурою сендвіча. Верхній і нижній шари – це окремі деревні дошки, а між ними розташовується хвилеподібний фліс із деревного волокна. Така конструкція забезпечує виняткову стабільність – вона розподіляє навантаження тривимірно, запобігаючи деформації. Зазначається, що LISOCORE® зберігає універсальність звичайних МДФ плит і є легкою в обробці.

Панелі LISOCORE® допускають різні способи застосування – їх можна використовувати для декорування інтер’єрів, виробництва меблів і дверей. Зовнішні шари можуть виконуватися з фанери, HDF або MDF панелей.

Колірна гамма обох компаній доповнює одна одну і створює дійсно широкий вибір варіантів. Такі панелі доступні в усіх декорах Kronodesign товщиною від 16 до 60 мм.

Окрім технічних переваг, обидві компанії також віддають пріоритет екологічності. Виробництво LISOCORE® має мінімальні викиди та в основному базується на використанні відновлюваної сировини. Така інноваційна структура вимагає на 50-70% менше матеріалу і таким чином підтримує ощадливе ставлення до природних ресурсів. До того ж сировина, яку використовують компанії походить зі сталих джерел, які підтверджені сертифікатами FSC та PEFC.

Джерело: kronospan.com

ВСІ НОВИНИ