27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Kronospan збудує на Рівненщині потужний завод

Потужний завод з переробки деревини планують побудувати у промисловій зоні у селі Городок Рівненського району. Нове сучасне виробництво з’явиться на території колишніх Рівненського ливарного заводу (РЛЗ) та Рівненського заводу тракторних агрегатів (РЗТА). Спорудити його вирішила компанія з іноземними інвестиціями «Кроноспан».
Як розповів керівник майбутнього заводу на Рівненщині Павло Пильтяй, у 2004 році компанія «Kronospan» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку збудувала свій перший в Україні завод з виробництва деревостружкових плит у місті Новолинську Волинської області. Тим часом будівництво заводу поблизу Рівного лише починається, однак вже в 2021 році тут обіцяють випустити першу продукцію. Для створення заводу планують інвестувати 200 мільйонів євро прямих іноземних інвестицій.
«Ми компанія не тільки з іноземними інвестиціями, а й з іноземними традиціями ведення бізнесу. Законно, публічно і відкрито. Саме тому всі наші будівельні роботи, обладнання, продукція – сертифіковані за найвищими міжнародними стандартами. Інакше й бути не може, адже репутація на міжнародному ринку дуже важлива» – підкреслила генеральний директор ТОВ «Кроноспан УА» Наталія Покінська.
За словами представників підприємства, нове виробництво відповідатиме не тільки українським стандартам екологічності, але і європейським. На заводі встановлюватимуть надсучасні фільтри та очисне обладнання. Усі системи постійно модернізуються і покращуються.
Уся деревина, яку використовує «Кроноспан» у своєму виробництві, має виключно легальне походження – значна частина деревини є FSC сертифікованою.
Очікується, що запуск нового заводу створить у регіоні 2000 робочих місць, з них 300 – безпосередньо на виробництві, решта – в охороні, прибиранні, харчуванні, логістиці, веденні лісового господарства.

Джерело: derevo.info

ВСІ НОВИНИ