24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LignoTUBE – труба з натурального дерев’яного шпону

Замінити алюміній, сталь і пластик як матеріал для виготовлення труб – такої незвичної мети вдалося досягти одній німецькій компанії. Вона виготовляє LignoTUBE – труби з натурального дерев’яного шпону. Звісно ж їх неможливо застосовувати для облаштування водопроводу, наприклад, але в цілому, в інтер’єрних проєктах чи в меблях їм можна віддавати перевагу.

Дерев’яні труби LignoTUBE виготовляються нашаруванням кількох рівнів натурального дерев’яного шпону, який перемежають із шарами поліуретану. При цьому кожен шар шпону за напрямом волокон укладають хрест навхрест – таким чином досягають необхідної міцності. Кількістю таких шарів регулюють товщину стінки майбутньої труби.

Компанія виробник має дві лінійки дерев’яних труб – стандартну й на замовлення. Стандартна лінійка – це надлегкі труби зі шпону, які компанія пропонує застосовувати для дизайну меблів, світла або інтер’єрів. Ззовні може застосовуватись деревина ясеня, дуба, горіха, всередині – темного ясеня / золотавого ясеня. Ззовні LignoTUBE гладенько зашліфовані й придатні до фарбування. В стандартній лінійці доступні діаметри від 25 до 105 міліметрів, з товщиною стінки 2,5 міліметра.

При цьому компанія має доволі широкі можливості для зміни труб на замовлення клієнта. Зокрема, можна обирати діаметр – від 20 до 100 міліметрів, товщину стінки – від 1,5 до 5 міліметрів, та довжину відрізків – до 6 метрів. Замовник також може обирати із восьми типів деревини – окремо для внутрішнього, проміжного й зовнішнього шарів труби.

Джерело: lignotube.de

ВСІ НОВИНИ