24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH 2020: бронювання стендів триває!

19 Міжнародна виставка технологій для лісової, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH продовжує набір учасників! Виставка 2020 року буде проходити з 22 по 25 вересня на площах Міжнародного виставкового центру в Києві.

Незважаючи на дійсно непросту поточну ситуацію, запроваджені обмеження і карантинні заходи, оргкомітет LISDEREVMASH продовжує готувати виставку у штатному режимі. Зважаючи на те, що до виставки лишається іще близько шести місяців, компанії можуть планувати свою участь з мінімальним ризиком. Заявки і передоплата за заброньовані стенди приймаються до 21 серпня 2020 року.

На думку оргкомітету, у піврічній перспективі Україна подолає вплив коронавірусу. Адже, як показує досвід азіатських країн, захворюваність врешті решт буде зменшуватись, карантинні заходи будуть поступово послаблюватись і скасовуватись. І тоді перед бізнесом та економікою цілих країн постане завдання – шукати шляхи для відновлення. Тож, на наше бачення: найкраще зараз – думати про майбутнє свого бізнесу і готувати його конкретними діями.

Ми переконані, що виставки, як майданчики для інтенсивного, живого ділового спілкування обов’язково відіграють свою роль у пожвавленні ділового клімату різних галузей.

Запрошуємо приєднатися до кола учасників LISDEREVMASH 2020 і обрати найкращі місця і виставкові площі.

Відправити заявку на бронювання стенду

ВСІ НОВИНИ