ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH 2023: котли Heizomat та подрібнювачі Heizohack на стенді «Алтерфул»

Цього року на виставці LISDEREVMASH компанія «Алтерфул» презентує обладнання німецького виробника Heizomat: твердопаливні котли Heizomat та подрібнювачі деревини Heizohack.

Подрібнювачі деревини Heizohack: перетворення відходів деревини на паливо

Деревина є одним з основних ресурсів для багатьох галузей промисловості. Її ефективна переробка і використання відходів – ключові завдання для багатьох підприємств. Саме тут на допомогу приходять подрібнювачі деревини Heizohack.

Подрібнювачі деревини Heizohack можуть обробляти різні типи деревини, включаючи гілки, стовбури та інші відходи лісового господарства, деревообробної промисловості, деревину з високим вмістом вологи, а також зелені відходи сільськогосподарського виробництва. Обладнання Heizohack може обробляти деревину різного діаметру, що дозволяє користувачам зменшити витрати на попереднє сортування матеріалу.

Подрібнювачі Heizohack мають інтелектуальну систему автоматичного контролю, що забезпечує стабільну роботу у будь-яких умовах, забезпечують економію палива та знижують витрати на експлуатацію обладнання. Багато моделей обладнання оснащені гідравлічною системою, що забезпечує ефективне завантаження деревини в подрібнювач, а також автоматичну систему змивання для очищення ножів.

Переваги подрібнювачів Heizohack:
– Висока продуктивність (від 15 до 190 м3/год) та ефективність роботи.
– Простота у використанні та обслуговуванні.
– Міцна конструкція, автоматизація, висока надійність та безпека.

Heizohack пропонує різні моделі подрібнювачів деревини з ручною та крановою подачею та різною продуктивністю. Тому підприємство будь-якого масштабу зможе знайти серед лінійки Heizohack саме те обладнання, яке задовольнить існуючі потреби в переробці деревини.

Твердопаливні котли Heizomat: Висока ефективність, якість та екологічність

У сучасному світі, де стійка, незалежна та екологічно безпечна енергія стає все більш важливою, котельне обладнання від Heizomat відіграє важливу роль у постачанні тепла та гарячої води як для промислових підприємств, так приватних будинків. Як провідний виробник твердопаливних котлів, Heizomat завжди ставить на перше місце ефективність, економію та довговічність.

Котли Heizomat можуть працювати з різними видами твердого палива (деревні тріски, пелети, агровідходи), що дозволяє використовувати найефективніші ресурси в залежності від умов та вимог замовника.

Переваги котлів Heizomat:
– Високий ККД, що дозволяє економити на паливі.
– Висока ступінь автоматизації.
– Екологічність завдяки новітнім системам очищення димових газів.
– Надійність і довгий термін служби завдяки використанню високоякісних матеріалів.
– Моделі для промислового використання та приватних користувачів (потужність котлів від 30 до 1000 кВт).

Враховуючи сучасні світові тенденції до збільшення енергоефективності та зниження викидів в атмосферу, а також потребу українських споживачів забезпечити себе незалежними, власними джерелами тепла, застосування обладнання Heizomat може стати ефективним рішенням як для приватних користувачів, так і для промислових підприємств.

Відвідавши стенд ТОВ «Алтерфул» на LISDEREVMASH 2023, ви зможете дізнатись більше про твердопаливні системи Heizomat, подрібнювачі деревини Heizohack та отримати консультацію від фахівців компанії.

ВСІ НОВИНИ