ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH 2023: система захисту Altendorf на стенді компанії «СТАНКОДНІПРО»

В міру того, як сучасні верстати стають більш досконалими, потужними та швидкими, питання безпеки операторів набирає все більшого значення. Відомий німецький бренд Altendorf має власне рішення, яке гарантує роботу з верстатами без травмування.

HAND GUARD – це система раннього виявлення об’єктів на основі двох камер і технологій штучного інтелекту. Камери мають широкий кут огляду і збирають дані, аби вчасно помітити наближення руки оператора до пили верстата. Щойно рука наближається до визначеної небезпечної зони, пила зупиняється та опускається всього лише за чверть секунди.

Система HAND GUARD встановлюється на верстатах F45 і має чотири модифікації – залежно від характеристик обладнання. Вона може розпізнавати рукавички, різну швидкість рухів оператора, працює з різними видами пил, глибиною і кутом нахилу, і різними видами оброблюваних матеріалів.

Що має велике значення для власників підприємств, HAND GUARD не лише убезпечує працівників, але й не завдає шкоди обладнанню чи оброблюваним деталям. Агрегати верстата фіксуються кульковими гвинтами та керуються сервоприводом, що гарантує швидкі рухи без шкоди для деталей верстата. Щойно система HAND GUARD спрацювала, верстат готовий до продовження роботи – він перезапускається за лічені хвилини кількома натисканням кнопок.

Систему HAND GUARD, як і інші рішення від Altendorf, в Україні представляє компанія «СТАНКОДНІПРО» – один із найбільших постачальників обладнання для деревообробної та меблевої промисловості. В арсеналі компанії представлені такі відомі світові бренди обладнання як BIESSE, STRIEBIG, ITALPRESSE, HEBROCK, CASATI MACHINE, MAGGI, FIMAL, AC WORD.

ВСІ НОВИНИ