ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH 2023: сушильні камери KATRES на стенді Ройек-Львів

На прийдешній виставці LISDEREVMASH 2023 компанія «Ройек-Львів» презентуватиме рішення чеського бренду KATRES для сушіння деревини й сипких матеріалів. Це високоефективні сушильні камери різного типу і призначення.

Конвективні ідеально здійснюють високоякісне сушіння великих об’ємів пиломатеріалів різних порід деревини.

Високотемпературні камери модифікують деревину, надають їй нових якостей, змінюючи фізичні й механічні властивості дерева. Це відбувається шляхом термічної обробки за температур від 170°C до 230°C.

Стерилізаційні камери здійснюють теплову обробку пакувальних матеріалів із дерева – піддонів, ящиків, контейнерів, бочок – у відповідності з міжнародним стандартом ISPM 15. Пропарочні – виконують пропарку твердолистяних порід деревини та гідротермічну підготовку.

Конвеєрні камери призначені для низькотемпературного сушіння сипких матеріалів таких, як деревна тирса, тріска, біомаси різних видів, січка, солома, сіно, рослинні відходи для виробництва пелет, фрукти, овочі, буряковий жом, корми для тварин, зернові, кукурудза, гранульовані корми, добрива, тверді альтернативні види палива.

Модульна конструкція дає змогу компонувати камери на необхідний об’єм та розмір штабелів. Процес сушіння керується промисловим комп’ютером.

ВСІ НОВИНИ