24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH 2023: трелювальні трактори LKT від ТОВ ЛІСОВА ТЕХНІКА

Трелювальні трактори LKT– техніка яка легко та ефективно виконує роботи із заготівлі лісу. Офіційним представником бренду в Україні виступає ТОВ «ЛІСОВА ТЕХНІКА», яка здійснює продаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування лісогосподарської техніки.

Найбільш класичною, як за конструкцією, так і за оснащенням, в лінійці LKT є лісогосподарський трелювальний трактор 81 ITL з повним приводом.

Управління трактором здійснюється за допомогою двох гідроциліндрів, які кріплять шарнірні з’єднання рам. Вигин рам навколо вертикальної осі можливий до 43°. Сконструйоване таким чином шасі в поєднанні з двигуном приводу потужністю 93 кВт забезпечує чудову маневреність і можливість управління навіть у дуже складній місцевості. Трактор має гідродинамічну коробку передач із перемиканням під навантаженням та механічну одноступінчасту роздавальну коробку з можливістю блокування гідродинамічного перетворювача.

На базі моделі LKT 81 ITL створені іще чотири моделі тракторів, які мають різні особливості комплектації і здатні виконувати різні типи задач – вибіркові санітарні рубки, роботи в різних умовах з різними сортиментами тощо.

Компанія «ЛІСОВА ТЕХНІКА» також постачає широкий спектр рішень для роботи з лісом: техніку для різання та корчування дерев Westtech, причепи та маніпулятори Hydrofast, лебідки та лісотехнічне обладнання Maxwald, подрібнювачі Pezzolato.

ВСІ НОВИНИ