ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

LISDEREVMASH підтримує фахову вищу освіту

Як організатор головної галузевої виставки, ми завжди вболіваємо за те, щоб в Україні були виші, що готують фахівців із деревообробки. Ми завжди відкриті до співпраці з профільними університетами та радо вітаємо студентів на LISDEREVMASH.
Днями ми мали змогу ще раз «підставити плече» й підтримати ідею вищої освіти в галузі. Дружній нам Національний Університет Біоресурсів і Природокористування проходив оцінювання Незалежного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Відомство проводило експертизу навчальної програми за спеціальністю «Деревообробні та меблеві технології».

Представник LISDEREVMASH, директор компанії «АККО Інтернешнл» Ігор Мельник, висловив свою думку як представник когорти майбутніх роботодавців для спеціальності. В ході онлайн-наради в Zoom він наголосив, що галузь дійсно потребує не лише майстрів із гарними прикладними робочими навичками, але й висококваліфікованих кадрів, які зможуть обіймати посади конструкторів, інженерів, освоювати високотехнологічне комп’ютеризоване обладнання, керувати технологічними процесами. Адже проводячи виставку щороку, ми маємо змогу спілкуватися з великою кількістю профільних підприємств, і знаємо, що загроза нестачі кадрів у майбутньому – одна з реальних проблем галузі.

Отже, на думку Ігоря Мельника, Україна має не лише зберігати фахові спеціальності у вишах, але й доклади зусиль, щоб робити їх популярними й престижними, переконувати молодих фахівців у тому, що потенціал для гарного життя і професійного успіху є і в Україні.

ВСІ НОВИНИ