24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Лісівники Житомирщини створюють додаткові розсадники

Цього року лісове господарство Житомирщини зазнало великих втрат – усю весну ліси області нещадно нищить вогонь. Ціною важких зусиль лісівники відвойовують у стихії кожен гектар, однак на сьогодні немає жодного лісогосподарського підприємства, котре більшою чи меншою мірою не постраждало б від лісових пожеж. Лісівники області зараз ставлять собі завдання відновлювати втрачені ліси.

«Уже сьогодні ми маємо думати, як провести лісокультурну кампанію наступного року, – зауважує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. – Відтак управління доручило керівникам усіх лісгоспів в стислі терміни провести додаткове висівання лісового насіння основних лісоутворювальних порід. За необхідності в підприємствах створять нові тимчасові лісорозсадники, аби забезпечити вирощування садивного матеріалу в тих обсягах, які необхідні для залісення площ згарищ».

Отож лісівники області можуть запевнити громадськість, що на усіх площах, котрі потребуватимуть заліснення, буде обов’язково посаджений ліс. Було би добре, коли б ще й наші мешканці берегли його та не палили.

Днями Державне агентство лісових ресурсів України також повідомляло, що у гірських районах Закарпаття, Львівщини, Буковини та Прикарпаття висаджено понад 3,5 млн дерев у межах програми відновлення суцільних зрубів при деревозаготівлі. Зазначається, що державні лісогосподарські підприємства, що входять до сфери управління Держлісагентства, відновлюють всі суцільні зруби.
«Під час весняної лісокультурної кампанії у Карпатах заплановано відновити більше двох тисяч гектарів лісу», – повідомили у відомстві.

Джерело: openforest.org.ua

ВСІ НОВИНИ