ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Лісові мульчери MDB Green Climber можуть їздити по схилах

Німецька компанія VOGT виготовляє професійну техніку для догляду за ландшафтом і пропонує асортимент продукції із дистанційним керуванням MDB Green Climber. Машини мають достатню потужність для виконання складних робіт у лісовому господарстві. Окрім стандартної насадки для мульчування трави та бур’янів, на техніку MDB можуть встановлюватися лісові мульчери та фрези для подрібнення пнів та безпечного видалення пнів на крутих схилах. MDB Green Climber LV 800 також стає безпечним транспортним засобом для збирання матеріалу на схилах, якщо його обладнати навісною лопатою.

Машини MDB можна використовувати на схилах до 70 градусів завдяки спеціальній конструкції з низьким центром ваги, регульованій по ширині ходовій частині та запатентованому мастилу двигуна, яке також повністю відповідає вимогам лісозаготівельних робіт. Велика площа контакту гусениць машини мінімізує тиск на ґрунт до прийнятного рівня 170 г/см².

Машини, навіть кілька машин одночасно, можуть управлятися одним оператором за допомогою пульта дистанційного керування. Таке рішення до двадцяти разів ефективніше, ніж звичайна ручна робота з кущорізом. Це означає, що навіть найскладніші ділянки можна обробляти ефективно, безпечно і дбайливо до ґрунту.

Джерело: mdbsrl.com

ВСІ НОВИНИ