24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

MagnumBoard – вогнетривка 125-міліметрова OSB-плита

Компанія Swiss Krono отримала сертифікат пожежної безпеки для свого нового продукту MagnumBoard. Це 125-міліметрова OSB-плита, розроблена для монтування несних конструкцій – зовнішніх і внутрішніх.

В ході тестування плиту тримали під впливом бокового полум’я – вона змогла встояти перед вогнем протягом 60 хвилин без додаткової підтримки. Тож, MagnumBoard можна використовувати для інтер’єрних робіт і зовнішніх робіт із влаштування теплоізоляції. Вона також придатна для облаштування міжквартирних стін, ліфтових шахт і несних конструкцій.

MagnumBoard створювався для досягнення мети будувати екологічно чисті будівлі з відновлюваних матеріалів. З такими плитами стає реально зводити стабільні монолітні конструкції, зберігаючи всі переваги дерев’яного будівництва і водночас, уникаючи проблемних питань: з’єднання, переходи між різними типами матеріалів, волога, тривалі терміни будівництва.

Великі збірні і напрочуд геометрично стабільні стіни, стелі та підлогу можна легко монтувати, завдяки великим розмірам плит – до 18 х 2,8 метрів. Оскільки OSB плиту можна підрізувати й обробляти, з неї можна втілювати доволі різноманітні архітектурні рішення. При цьому будувати можна як самою плитою, так і в комбінації з іншими матеріалами.

Як зазначають у компанії SWISS KRONO багатоповерхові будівлі також можна будувати із самих лише плит MagnumBoard. Технічними дозволами допускається будівництво приміщень заввишки до 13 метрів і площею до 400 квадратних метрів.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ