24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Машина Komatsu D61EM для плантаційного висаджування лісу

Всесвітньо відомі бренди найчастіше розробляють глобальні лінійки техніки, яку постачають по всьому світу. Але бувають і цікаві екземпляри, створені для локальних ринків. Наприклад, посадкова машина Komatsu D61EM для лісового господарства, виготовлена в Бразилії, частково зі шведських компонентів.

Коли лісова галузь Бразилії почала шукати рішення для автоматичної посадки лісу, країна звернула увагу на скандинавські рішення – зі Швеції та Фінляндії. Фахівці придбали посадкові голови з цих країн та випробували їх і обговорили адаптацію з виробниками. В результаті отримали обладнання, яке цілком відповідало їхнім потребам.

Так зване плантаційне лісове господарство Південної Америки більш подібне до сільського господарства, аніж те, до якого звикли в північній півкулі. Модель Komatsu D61EM створена для роботи на рівній поверхні і в прямих рядах.

Машина є трирядною, адже оснащена трьома посадковими головами, розташованими поруч. Ґрунт попередньо готують глибокорозпушувачем. Кожна рослина отримує задану кількість води через посадкові голови. Резервуар для води та сховище рослин розміщені на причепі за бульдозером Komatsu.

Посадкова машина Komatsu D61EM висаджує 900 рослин на годину.

Глибокорозпушувач удобрює ґрунт і генерує карту за допомогою GPS, щоб позначити ряди. Система GPS також контролює відстань між рослинами в кожному ряду, яку необхідно встановити перед початком посадки. Потім посадкова машина йде по коліях глибокорозпушувача і здійснює повністю автоматичний процес посадки під наглядом оператора. Він розвертає машину в кінці кожного ряду та встановлює автоматичний режим, коли машина займає правильне положення, щоб знову почати посадку.

Машину виробляє Komatsu do Brazil, систему керування виготовляє Hexagon, а посадкові голови – Bracke Forest у Швеції.
Komatsu D61EM призначений для продажу на ринках, де ліс висаджується методом плантаційної посадки. Це Південна Америка, південні частини Азії, Африка та південні частини Європи.

Джерело: forestry.com

ВСІ НОВИНИ