ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Меблі за п’ять хвилин – ідея американського підприємця

Потреба швидко і без зайвих складнощів облаштувати житло меблями буде актуальною завжди. Тож, відповідно, і виробники шукають все нові і нові способи зробити складання меблів якомога легшим. Наприклад винахідник-одинак Джаред Джойс зі США розробив свою ідею Five Minute Furniture, що в перекладі буквально означає «меблі за п’ять хвилин».

Концепція Five Minute Furniture базується на системі замкового з’єднання. Кожна пара деталей у майбутнього предмета меблів ковзає у попередньо просвердлені канавки. При цьому для конкретної моделі всі деталі мають однакові розміри, отже вони повністю взаємозамінні і можуть встановлюватися в будь-якому порядку. Замість того, щоб закріпляти конструкцію гвинтами та крихітними шестигранними ключами, предмет меблів Five Minute Furniture фіксується однією революційною деталлю – хрестовиною на дні, яка повертаючись, заходить у пази і кріпить всю конструкцію.

Наразі підприємець шукає інвесторів для розвитку власної ідеї та шукає можливостей просувати її серійне виробництво та великі роздрібні торгові мережі.

Детальніше: housedigest.com

ВСІ НОВИНИ