ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

MettleWood – інноваційний матеріал із дерева, на 60% міцніший за сталь

Завдяки своїм властивостям, дерево на сьогодні є напрочуд затребуваним у багатьох галузях промисловості. Водночас вчені шукають способи ще більше вдосконалити цей матеріал. До прикладу, компанія-інноватор InventWood зі США, заснована професором Університету Меріленда, розробила Mettlewood. За даними компанії, цей запатентований матеріал у 20 разів міцніший за звичайне дерево, на 60% міцніший, і водночас на 80% легший, за будівельну сталь. Він також має стійкість до вогню, вологи та термітів.

Технологічний процес для створення MettleWood був розроблений дослідниками з Університету Меріленда Лянбін Ху та Емі Гонг. Він дає змогу створювати більш екологічний, довговічний, дешевий та легкий будівельний матеріал.

Завдяки гранту міністерства енергетики США компанія InventWood розпочала комерційне виробництво облицювання MettleWood. У планах на майбутнє є також несні балки та колони. А в цілому ж, на думку компанії, їхній матеріал може мати найширший спектр застосування – від виробництва меблів до автомобільної галузі.

Компанія-розробник також стверджує, що MettleWood буде коштувати приблизно половину вартості сталі, оскільки він виготовляється зі швидкорослих та поширених порід, які заготовлюються з екологічно чистих джерел.

Джерело: inventwood.com

ВСІ НОВИНИ