24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Micro CLT – новий формат деревних панелей від binderholz

Панелі Micro CLT – це інноваційне рішення від німецької компанії binderholz, яке призначене для невеликих декоративних робіт у дерев’яному будівництві. Подібно до традиційних CLT, Micro CLT панелі виготовляються шляхом укладання декількох шарів деревини з чергуванням напрямку волокон і скріпленням їх за допомогою клею. Така перехресно-ламінована структура забезпечує виняткову міцність і стабільність, що робить її ідеальною для різноманітних застосувань.

binderholz робить свою плиту з масиву ялини зі з’єднанням «шип-паз». Екологічно чисте 3-шарове склеювання разом із міцними покривними шарами зберігає всі найкращі властивості деревини, роблячи її більш міцною та довговічною. Micro CLT панелі підходить для стін, підлоги, стелі, дверей, меблів, полиць тощо.

За словами виробника Micro CLT найкраще використовувати у житлових і непромислових комерційних будівель. Плити мають компактні розміри, що полегшує їх транспортування і монтаж в обмеженому просторі, скорочуючи час будівництва і витрати на робочу силу.

Панелі binderholz випускаються у двох типових форматах товщиною 19 мм – 2500×625 і 1250×625 мм. Опціонально виробник може виготовляти панелі товщиною від 16 до 27 мм. Всі панелі мають 4-стороннє кільцеве з’єднання шип-паз з мікрофаскою.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ