24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

На Львівщині висаджують насіння лісу роботизованим обладнанням

На державному підприємстві «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» проводяться роботи з автоматизованого посіву бука лісового на сучасних потужностях, які не мають аналогів в Україні. Про це пише Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства.

В планах підприємства – посіяти та виростити 160 тисяч сіянців бука лісового. Це заключний посів першої ротації весни 2020 року.
На сьогоднішній день підприємство висіяло 32 тисячі одиниць ялини європейської, 43 тисячі дугласії, 53 тисячі клена-явора, 470 тисяч ялиці білої, 110 тисяч дуба звичайного. Перші сходи клена-явора вже зазеленіли в теплиці.

Відео роботи обладнання Львівське ОУЛМГ оприлюднило на власному youtube-каналі: https://youtu.be/exhgVM0ISCs

Нагадаємо, влітку 2019 року завершилося створення сучасного розсадницького комплексу із вирощування лісових порід із закритою кореневою системою на базі державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Восени 2018-го тут інсталювали першу в Україні роботизовану лінію висіву лісового насіння шведської компанії ВСС. Згодом на базі центру влаштували три теплиці та інсталювали п’ять поливальних рамп на полях дорощування, а також відновили цех для пакування садивного матеріалу. ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» здійснює висаджування основних лісоутворюючих порід: сосни звичайної, ялини європейської, ялиці білої, модрини європейської, дугласії Мензіса, дуба звичайного та бука лісового.

Джерело: lvivlis.gov.ua

ВСІ НОВИНИ