ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

На Житомирщині працює система відеоспостереження «Око лісу»

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства розгорнуло телевізійну систему відеонагляду за лісами, так зване «Око лісу». Ця система складається з 72 камер відеоспостереження, які охоплюють усі ліси області. Таким чином лісові масиви Житомирської області перебувають під потрійним наглядом.

У кожному лісництві області черговий через монітор бачить всю територію лісництва, а на центральному пульті лісгоспу ще один оператор слідкує вже за територією усього лісгоспу. Тож, якщо загоряння пропустить один, його обов’язково побачить другий. Оператор на рівні управління бачить усі ліси області.

Крім того, завдяки спеціальному обладнанню, відеоспостереження за лісами можна вести у будь-якому місці, чи то з мобільного телефону, чи то з іншого пристрою, аби лише була можливість підключитися до мережі Інтернет.

Інформація про появу загорянь, координати пожежі та найкоротший маршрут руху пожежної техніки, сил і засобів передається у черговий диспетчерський пункт та на мобільні телефони інженерно-технічним працівникам підприємств і управління.

За таких умов виявлення та усунення лісових пожеж відбувається в рази швидше.

Джерело: facebook.com/bondarenko.oleg.volodymyrovych

ВСІ НОВИНИ