ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Німецький банк випробовує дерев’яні платіжні картки

Німецька компанія DG Nexolution придбала акції Swiss Wood Solutions – разом партнери мають на меті вивести на міжнародний ринок глобальну новинку: дерев’яну картку без пластику для здійснення платіжних операцій, яка піддається біологічному розкладанню.

DG Nexolution отримає акції компанії Swiss Wood Solutions AG, розташованої в Альтдорфі в кантоні Урі на території Великого Цюріха. Спеціаліст із карток для платіжних операцій із Вісбадена хоче вивести на ринок дерев’яну картку без пластику, яку можна компостувати. Це рішення розроблене підрозділом Швейцарської федеральної лабораторії з тестування та дослідження матеріалів (Empa).

Зараз дерев’яна картка використовується в пілотному проекті в екологічно та соціально орієнтованому німецькому GLS Bank. За його ствердженнями, відгуки були «виключно позитивними».

Swiss Wood Solutions вважає, що продукт буде цікавий на міжнародних ринках. Компанія виготовляє картки зі 100% натурального дерев’яного шпону місцевих порід, таких як клен, вишня, дуб, ялина та багато інших. Крім абсолютно нового відчуття, картки мають повну функціональність звичайних карток.

Swiss Wood Solutions була заснована у 2016 році. Стартап в основному розробляє екологічні альтернативи тропічній деревині, що знаходиться під загрозою зникнення, наприклад, для використання в музичних інструментах.

Джерело: punkt4.info

ВСІ НОВИНИ