ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Нова деталь у меблях: крайка з патернами

Турецька компанія Tece вирішила, що торці столів і тумбочок теж мають величезне значення в дизайні. Так народилась думка випускати крайку з нанесеними на неї патернами. У візерунках можна бачити природні орнаменти, силуети міст чи відголоси давніх епох.

Крайку з патерном можна замовити у будь-яких однотонних кольорах, що містяться в експрес-колекції Tece. Дизайни візерунку можна обирати із наявних варіантів. Колір орнаменту також можна змінювати на запити клієнтів.

У даний час Tece пропонує такий продукт для плит товщиною 30мм, 36мм і 56мм. Ширина крайки відповідно становитиме 27 мм, 34 мм або 53 мм і може мати товщину у 0,8 мм або 2 мм. Виготовляти таку крайку Tece може з АБС чи ПВХ і виконує замовлення протягом двох тижнів.

Наявні патерни мають кілька стилів. В силуетах міст можна впізнати Стамбул, Нью-Йорк і Київ, можна обрати традиційні турецькі або флористичні візерунки, орнаменти у стилі Древнього Єгипту або Риму.

Крайкування візерунком додає меблям цінності й душі, вважають у компанії Tece і допомагає створювати неповторні індивідуальні дизайни.

Джерело: tece.com.tr

ВСІ НОВИНИ