27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Нова лінійка фрез від ITA TOOLS для нестингу

Все більш поширеною стає технологія швидкого розпилу деревопохідних матеріалів на верстатах з ЧПУ із застосуванням фрез спеціальної конструкції. В основному використовується для виготовлення вигнутих, неповторюваних форм, часто зустрічається в м’яких меблях, але не тільки.

Швидкий процес розпилу, дуже малий відхід матеріалу, а також відсутність необхідності використовувати форматно-розкрійні верстати – все це призвело до того, що процес нестингу використовують виробники всіх видів меблів.

Важливим елементом процесу нестингу є фреза, підібрана відповідно до оброблювального матеріалу і робочих параметрів верстата. Спираючись на багаторічний досвід роботи у столярній та меблевій промисловості, ITA TOOLS розробила серію інструментів DTM, спеціально для нестингу. Ці фрези мають спеціальну багатогранну конструкцію: три леза розташовані на шести спіралях. Кожна спіраль має таку форму, що робить вивід стружки максимально ефективним. Маючи на увазі, що фрези часто засвердлюються в оброблюваний матеріал, у лінійці DTM використовують алмазні торцеві леза.

Фрези цієї серії можуть мати корпус зі сталі або сплаву DENSIMET – матеріалу дуже високої щільності, що обмежує можливість злому інструменту. Корпус зі зміцненого матеріалу часто застосовують у фрезах діаметром 12 мм, які найчастіше використовуються через малий відхід матеріалу.

Фрези серії DTM поставляються у варіантах з різним розташуванням алмазних лез, позитивним і негативним. Вибір компонування лез залежить від технології виробництва на заводі. Ідеально підібране розташування лез разом із посиленим корпусом, дозволяє працювати зі швидкістю подачі до 25 м/хв.

Оскільки правильне обслуговування інструменту є дуже важливим, ITA TOOLS Україна також пропонує професійний сервіс для алмазних і твердосплавних інструментів, забезпечуючи короткий час загострення, зберігаючи найвищі стандарти якості.

Про ці та інші новинки інструменту дізнавайтесь на стенді ITA TOOLS Україна під час виставки LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ