ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Нова лінійка фрез від ITA TOOLS для нестингу

Все більш поширеною стає технологія швидкого розпилу деревопохідних матеріалів на верстатах з ЧПУ із застосуванням фрез спеціальної конструкції. В основному використовується для виготовлення вигнутих, неповторюваних форм, часто зустрічається в м’яких меблях, але не тільки.

Швидкий процес розпилу, дуже малий відхід матеріалу, а також відсутність необхідності використовувати форматно-розкрійні верстати – все це призвело до того, що процес нестингу використовують виробники всіх видів меблів.

Важливим елементом процесу нестингу є фреза, підібрана відповідно до оброблювального матеріалу і робочих параметрів верстата. Спираючись на багаторічний досвід роботи у столярній та меблевій промисловості, ITA TOOLS розробила серію інструментів DTM, спеціально для нестингу. Ці фрези мають спеціальну багатогранну конструкцію: три леза розташовані на шести спіралях. Кожна спіраль має таку форму, що робить вивід стружки максимально ефективним. Маючи на увазі, що фрези часто засвердлюються в оброблюваний матеріал, у лінійці DTM використовують алмазні торцеві леза.

Фрези цієї серії можуть мати корпус зі сталі або сплаву DENSIMET – матеріалу дуже високої щільності, що обмежує можливість злому інструменту. Корпус зі зміцненого матеріалу часто застосовують у фрезах діаметром 12 мм, які найчастіше використовуються через малий відхід матеріалу.

Фрези серії DTM поставляються у варіантах з різним розташуванням алмазних лез, позитивним і негативним. Вибір компонування лез залежить від технології виробництва на заводі. Ідеально підібране розташування лез разом із посиленим корпусом, дозволяє працювати зі швидкістю подачі до 25 м/хв.

Оскільки правильне обслуговування інструменту є дуже важливим, ITA TOOLS Україна також пропонує професійний сервіс для алмазних і твердосплавних інструментів, забезпечуючи короткий час загострення, зберігаючи найвищі стандарти якості.

Про ці та інші новинки інструменту дізнавайтесь на стенді ITA TOOLS Україна під час виставки LISDEREVMASH, яка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ