24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Новачок виставки: обладнання для обробки масивної деревини QCM

На виставці LISDEREVMASH вперше буде презентовано обладнання для обробки масивної деревини QCM, китайської компанії Sichuan Qingcheng Machinery Co. Ltd.

Підприємство, чиє обладнання представлено в 50-ти країнах Азії, Європи та Америки, виробляє чотиристоронні поздовжньо-фрезерні верстати, багатопильні верстати, двосторонні шипорізні верстати, двосторонні рейсмусові верстати.

Завод QCM розташований в Китаї на заході від міста Ченду, провінції Сичуань. Він являє собою високотехнологічне підприємство з максимальним рівнем якості, підтвердженим міжнародним сертифікатом ISO9001: 200.

Завод був заснований у 1970 році, як підприємство, що спеціалізується на виробництві стрічкових пилорам. Згодом компанія освоїла і виробництво більш сучасного і високотехнологічного обладнання. Зараз це найбільше підприємство у своїй галузі, на якому працюють 1500 фахівців. Загальна площа виробничих площ становить 130 000 квадратних метрів.

Відвідувачі виставки LISDEREVMASH 2019 можуть дізнатися більше про обладнання QCM на стенді компанії-представника – «Вега Сервіс». Виставка буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ