ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Нові лінійки алмазного інструменту від Leitz

Всесвітньо відомий виробник інструменту, компанія Leitz, представила дві лінійки алмазних кінцевих фрез – Diamaster PRO³ і Diamaster PLUS³. Вони забезпечують високу швидкість подачі, тривалий термін служби інструменту, швидкість і відмінну якість обробки.

Завдяки збільшеній на 50% швидкості подачі і стійкості інструменту, бездоганним ріжучим краям і гладким вузьким поверхням вони створюють те, чого важко досягти за допомогою звичайного фрезерного інструменту Z3+. Секрет полягає у розташуванні ріжучих крайок, геометрії Real-Z3, спеціально розробленої компанією Leitz. Звичайні кінцеві фрези Z3+3 обробляють поверхню двома ріжучими краями одночасно. У той же час інструмент лінійки Real-Z3 має три ріжучих краї, які постійно взаємодіють з поверхнею у процесі обробки.

Diamaster PRO3 був спеціально розроблений для нестінгу та доступний в діаметрах 12 і 14 міліметрів. Використання особливих матеріалів, що гасять вібрацію, робить цю фрезу ідеальною для серійного виробництва і широкого діапазону матеріалів. Фрези Diamaster PRO3 можна заточувати до трьох разів.

Diamaster PLUS3 – ідеальне рішення для промислового використання при калібруванні за допомогою ЧПУ. Ця кінцева фреза, доступна в діаметрах 16 і 20 міліметрів, відмінно підходить для високопродуктивних операцій і великих партій. Завдяки додатковій розширеній зоні переточки Diamaster PLUS3 можна заточувати до дванадцяти разів.

Фрези з алмазним напиленням Diamaster PRO3 і PLUS3 підходять для обробки всіх поширених видів панелей. Крім того, при їх розробці приділялася увага оптимальному видаленню стружки. За допомогою запатентованої технології DFC® (DFC® = Dust Flow Control) значно знижується прилипання пилу до заготовки, що також економить час на трудомісткі роботи з очищення. Ще більше переваг та економії часу отримують користувачі, які замовляють кінцеві фрези в поєднанні з високопродуктивним термоусадним патроном.

Джерело: leitz.org

ВСІ НОВИНИ