27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Нові лінійки алмазного інструменту від Leitz

Всесвітньо відомий виробник інструменту, компанія Leitz, представила дві лінійки алмазних кінцевих фрез – Diamaster PRO³ і Diamaster PLUS³. Вони забезпечують високу швидкість подачі, тривалий термін служби інструменту, швидкість і відмінну якість обробки.

Завдяки збільшеній на 50% швидкості подачі і стійкості інструменту, бездоганним ріжучим краям і гладким вузьким поверхням вони створюють те, чого важко досягти за допомогою звичайного фрезерного інструменту Z3+. Секрет полягає у розташуванні ріжучих крайок, геометрії Real-Z3, спеціально розробленої компанією Leitz. Звичайні кінцеві фрези Z3+3 обробляють поверхню двома ріжучими краями одночасно. У той же час інструмент лінійки Real-Z3 має три ріжучих краї, які постійно взаємодіють з поверхнею у процесі обробки.

Diamaster PRO3 був спеціально розроблений для нестінгу та доступний в діаметрах 12 і 14 міліметрів. Використання особливих матеріалів, що гасять вібрацію, робить цю фрезу ідеальною для серійного виробництва і широкого діапазону матеріалів. Фрези Diamaster PRO3 можна заточувати до трьох разів.

Diamaster PLUS3 – ідеальне рішення для промислового використання при калібруванні за допомогою ЧПУ. Ця кінцева фреза, доступна в діаметрах 16 і 20 міліметрів, відмінно підходить для високопродуктивних операцій і великих партій. Завдяки додатковій розширеній зоні переточки Diamaster PLUS3 можна заточувати до дванадцяти разів.

Фрези з алмазним напиленням Diamaster PRO3 і PLUS3 підходять для обробки всіх поширених видів панелей. Крім того, при їх розробці приділялася увага оптимальному видаленню стружки. За допомогою запатентованої технології DFC® (DFC® = Dust Flow Control) значно знижується прилипання пилу до заготовки, що також економить час на трудомісткі роботи з очищення. Ще більше переваг та економії часу отримують користувачі, які замовляють кінцеві фрези в поєднанні з високопродуктивним термоусадним патроном.

Джерело: leitz.org

ВСІ НОВИНИ