24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Новинки брендів Holzmann і Robland на німецькій виставці

Нові професійні верстати вже доступні в Україні

За підсумками поїздок на великі світові виставки ми розповідаємо про суперсучасні технології. Але кожен раз замислюємося: як скоро ці технології зможуть потрапити на український ринок? Тому наступну свою розповідь ми присвятимо двом верстатами, які вже можна знайти в Україні.

Німецька компанія Holzmann, яка зазвичай спеціалізується на верстатах легкої серії, розрахованих на роботу в одну зміну, вирішила відійти від своїх правил і представила фугувально-рейсмусовий верстат HOB 410 PRO. Він розрахований на серйозні навантаження і роботу в дві-три зміни.

Holzmann HOB 410 PRO призначений для створення базової поверхні і калібрування заготовок з різних видів деревини. Він виготовлений з високоякісної сталі та обладнаний двома литими столами з сірого чавуну загальною довжиною 1800 мм і шириною 410 мм. Масивна і міцна конструкція допомагає гасити вібрацію і дозволяє обробляти деталі з дивовижною чистотою і точністю, а відшліфована поверхня столів сприяє легкому ковзанню заготовки.

Стругальний вал діаметром 98 мм виготовлений з високоякісної сталі з чотирма ножами і встановлений на підшипниках особливо високого класу точності. Максимальна висота обробки рейсмусом 225 мм і ширина 410 мм. Подача спірально-зубчастим валом забезпечує ідеальне транспортування заготовки.

HOB 410PRO ідеально підходить як для майстрів початківців, так і для професійних користувачів.

Форматно-розкрійний верстат Robland Z 400M відноситься до категорії професійного деревообробного обладнання та здатний працювати в режимі трьох змін – по 18-20 годин.

Пильний вузол верстата складається з основної і підрізної пилки. Він допускає роботу основою пилки на трьох швидкостях оборотів і механічний нахил пильного вузла. Підрізна пила точно регулюється вліво і вправо за допомогою спеціального гвинта зі шкалою.

Максимальна ширина різу на верстаті може досягати 1350 мм, а висота – 125 мм при нахилі 90° і 90 мм при нахилі 45°. Верстат Robland Z 400M працює на міцній стабільній станині, що ефективно гасить вібрації і забезпечує точність і чистоту різу.

Обидві новинки вже доступні в Україні в офіційного представника брендів Holzmann і Robland – компанії «КМА Україна».

ВСІ НОВИНИ