ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Новинки інструменту Leitz на виставці Ligna

Інструменти з вбудованим чіпом і повний контроль через особистий кабінет

Після кількох виставок Ligna, роботи на стендах виробників верстатів нас вже не шокують, хоч і виглядають фантастично. Проте, чого ми не чекали – так це роботизації ріжучого інструменту. Мабуть, саме так можна описати ті рішення, які показав Leitz на травневій виставці в Ганновері. Такі розробки – це спосіб побудувати міст між реальним світом і сучасним світом цифрових технологій, говорить Юрген Коппель (Jürgen Köppel), СЕО Leitz.

Почнемо з того, що вразило нас найбільше. Це лінійка інструменту з вбудованими чіпами. Для чого? Тепер для нової операції на верстаті інструмент не потрібно міняти – його можна переналаштувати з екрану управління за кілька секунд. Отримавши команду оператора, інструмент змінює положення ріжучих елементів і приступає до виконання іншого виду обробки. Так, наприклад, може працювати фреза для створення пазів різної ширини або профільна фреза flexTrim3, яка, по суті, являє собою три інструменти в одному і може обробляти матеріали різної товщини без зміни інструменту, а лише зы зміною його налаштування.

При цьому до діджіталу і IT рішень прийдуть не тільки користувачі передового інструменту. Слідуючи тенденціям, компанія у цьому році представила сервісний додаток LeitzXPert. Тепер на кожній одиниці інструменту буде наноситися код із інформацією про покупця. Відсканувавши його, користувач інструменту зможе зібрати воєдино всю інформацію в додатку LeitzXPert, отримати доступ до креслень і описів. Тут же він зможе відстежити всі стадії роботи з інструментом під час сервісного обслуговування.

Говорячи про свої нові конструкторські рішеннях, Leitz виділяє інструмент Q класу для виробництва вікон і роботи з цільною деревиною. У відповідь на запити своїх клієнтів компанія створила інструмент, який можна заточувати. Він являє собою поєднання легкого алюмінієвого корпусу з алмазними ножами, які можна заточувати до 5 разів, зберігаючи профіль і діаметр фрези. При цьому такий конструктив дозволяє інструменту обробляти деталі зі швидкістю до 120 метрів на секунду.

На думку начальника відділу збуту «Лейтц Інструменти Україна» Олександра Доценко, Україна буде на одній хвилі з усім світом – новинки з минулої Ligna будуть затребувані і на нашому ринку, в тому числі найбільш інноваційні та передові.

ВСІ НОВИНИ