24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Новинки компанії LEUCO на виставці Ligna

Призери German Innovation Award й унікальні нішеві рішення

На своєму великому і яскравому стенді на німецькій виставці компанія LEUCO показала справжній парад призерів і унікальних запатентованих розробок. Для екскурсії по цьому стенду, нам знадобилася уся наша увага, щоб переключатися від однієї категорії інструменту до іншої і вловлювати всі тонкощі.

Один з найтитулованіших героїв експозиції – призер German Innovation Award 2019 – фреза DIAMAX SmartJointer airFace. Можна сказати, вона увібрала в себе зразу кілька передових рішень LEUCO останніх років. Корпус фрези виконаний з алюмінію з поверхнею airFace, що робить її більш тихою і довговічною. Змінні алмазні різці системи кріплення SmartJointer спрощують обслуговування інструменту, дозволяючи провести швидку і самостійну заміну ножів. А унікальне розташування стружкових пазів зменшує зношування корпусу фрези.

Не можна залишати без належної уваги і знамениту лінійку інструменту P-System, яка також була відзначена нагородою German Innovation Award у 2018 році. Вона помітно розширюється і поповнюється рішеннями, які раніше здавалися неможливими. До прикладу, сьогодні у цій серії вже можна знайти профільні і вигнуті фрези. Цим інструментом за один прохід можна вибирати долі міліметра, а можна – різати на велику глибину. З P-System можна якісно обробляти і комбіновані матеріали: з’єднання з різних видів дерева, МДФ, корки, ДСП і пластику – однією фрезою з чистим фінальним різом.

На стенді LEUCO у нас також виникало відчуття, що компанія представляє досить багато точкових рішень. Тобто навіть невеликі завдання, які постійно виникають у виробника, вирішуються одним стандартизованим інструментом із незмінно високою якістю. Так, наприклад, стандартом LEUCO стали фрези для пазів під меблеве з’єднання Lamello Clamex, кінцевий інструмент для роботи з плитами зі стільниковим наповненням, фрези з твердого сплаву для врізання замків на верстатах з ЧПК. А ще – спеціальний інструмент для з’єднання «ластівчин хвіст» – найскладнішого, найнадійнішого й довговічного. Для нього в лінійці P-System випустили спеціальну конусну фрезу, яка в один прохід зробить чистий ідеальний різ.

Ну і куди ж без IT! Як і всі найбільші компанії, LEUCO прагне до хмар – цифрових, звичайно ж. На базі хмарної платформи Tapio, яку на Ligna презентували у 2017 році, LEUCO пропонує покупцям систему доступу до повної й докладної інформації про їхній інструмент. Тут відображається ресурс його роботи, історія обслуговування, ремонтів, заточувань, будь-яких виконаних змін.

Відвідайте нашу Facebook сторінку і дивіться відео-екскурсію по стенду LEUCO від директора компанії «ЛОЙКО УКРАЇНА».

ВСІ НОВИНИ