24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Обладнання для виробництва паливних брикетів і пелет на стенді RMP Bioenergia

Латвійська компанія RMP Bioenergia – один з постійних учасників виставки LISDEREVMASH. Це надійний постачальник обладнання для виробництва пелет, паливних брикетів, металевих брикетів, а також обладнання для комплексної переробки відходів деревообробного або металообробного виробництва – сушіння, подрібнення, сепарації і транспортування.

RMP Bioenergia виступає офіційним представником провідних німецьких виробників обладнання: RUF, Rudnick&Enners, C.F.Nielsen.

Одна з технологій в арсеналі компанії – преси серії RUF LIGNUM R, призначені для деревного брикетування. Продуктивність пресів RUF LIGNUM знаходиться в діапазоні від 485 кг / год до 670 кг / год.
Завдяки інноваційним рішенням у гідравлічних системах RUF, всі моделі RUF LIGNUM R відрізняються високою енергоефективністю. Останні удосконалення гідравлічних приводів моделей LIGNUM R привели до збільшення їх ефективності на 25%. Це дало лінійці одну з найбільших переваг – підвищену енергоефективність.

На преси модельного ряду LIGNUM встановлюються двигуни потужністю від 22 кВт до 75 кВт. При цьому компанія RUF використовує виключно електродвигуни, що відповідають класу енергоефективності IE3. В процесі брикетування гідравлічна система пресів створює питомий тиск більше 1.700 кг / см2, тим самим забезпечуючи постійну високу якість брикету, в тому числі за цілодобової експлуатації. Удосконалена система контролю довжини брикетів забезпечує максимально можливу сталість ваги брикетів. Дана система контролю також дозволяє нівелювати відмінності насипної щільності вихідного матеріалу. Це гарантує стабільний розмір брикету.

Відвідайте стенд компанії RMP Bioenergia на виставці LISDEREVMASH з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ