24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Обсяг ринку деревних пелет в Європі до 2027 року досягне $10 млрд

Обсяг продажів на європейському ринку пелет у 2020 році сягнув 8,92 мільйона доларів. Очікується, що за період із 2021 по 2027 рік він зросте на 15%. Попит на пелети буде зумовлений зростанням кількості об’єктів генерації енергії з альтернативних джерел.
В Європі протягом 2017-2020 років з відновлюваних джерел генерувалося 17% енергії, яку споживали мешканці. Цьому сприяло прагнення знизити викиди вуглецю від генеруючого сектору, лібералізація ринку і законодавства.

Ще одним фактором зростання попиту стали властивості самих деревних пелет. Вони мають меншу вологість і менший зольний залишок, аніж традиційні паливні матеріали, такі як вугілля. Незважаючи на складнощі, такі як транспортування, пелети мають свій стабільний попит у США та Європі.

Пандемія незначною мірою вплинула на світовий ринок пелет. Скорочення випуску продукції через проблеми із сировиною та нестачею персоналу спостерігалося протягом короткого проміжку часу. Проте довготермінові контракти, як очікується, збалансують ринок з часом.

Зокрема, як очікується, обсяг ринку деревних пелет в Європі до 2027 року досягне 10 мільярдів доларів США. Промисловий сектор буде споживати близько 35% всього об’єму виготовлених пелет. Адже тут помітний тренд на будівництво тепло- та енергогенеруючих заводів та їх переобладнання зі споживання вугілля на пелети.

Очікуваний попит на пелети в Європі до 2027 року сягне 70 мільйонів тонн.

Джерело: gminsights.com

ВСІ НОВИНИ