ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Обсяг ринку паркетної підлоги сягне $62 мільярдів до 2028 року

Обсяг глобального ринку паркетної підлоги може сягнути $61,78 мільярда до 2028 року, за даними компанії Reports and Data.

Стійке нарощування доходів ринку паркету, на думку експертів, можна пояснити зростанням попиту на естетичні й витривалі підлогові покриття. Паркети застосовують для більшої візуальної привабливості як у приватних, так і комерційних приміщеннях. Головна їхня перевага – це широкі можливості щодо дизайнів і візерунків. Отже, паркети можна укладати у приміщеннях із будь-якими стилями. Ще одна важлива принада – витривалість паркету, його більша стійкість до зношування і подряпин.

Значною мірою зростання попиту на дерев’яні підлоги зумовлене швидкою індустріалізацією та урбанізацією у країнах, які розвиваються, таких як Індія та Китай. До прикладу, у 2018 році, паркети займали частку у 28,8% від загального ринку підлогових покриттів Китаю. Згідно з нещодавніми дослідженнями, лише у Китаї налічується 3000 підприємств, що виробляють підлогові покриття, з яких понад 1200 виробників здатні виготовляти як паркети, так і ламінати.

За видами деревини, найбільшу частку доходів у 2020 році мав сегмент дубових паркетів. Зокрема, червоний дуб має ідеальний баланс щодо легкості укладання та стійкості. Його також можна шліфувати більшу кількість разів, аніж інші види дерева.

За видами продукції більшу ринкову частку у 2020 році обіймала категорія паркетів, порівняно з підлогою із цільної деревини. Переважно через властивість останньої збільшуватися і зменшуватися залежно від вологи та температури.

Перевагу на ринку також має готова паркетна дошка в порівнянні з необробленою, оскільки легше укладається й не потребує шліфування й лакування безпосередньо у приміщенні. На додачу, готовий паркет зазвичай коштує дешевше.

У розрізі регіонів у 2020 році відчутно велику частку займала Північна Америка. Причину експерти бачать у зростанні попиту на дерев’яну підлогу у США та спрощений доступ до продукції через великих ритейлерів на кшталт Home Depot.

У переліку найбільш значущих гравців ринку автори дослідження назвали компанії Mohawk Industries, AHF Products, Somerset Hardwood Flooring, Mannington Mills Inc., BerryAlloc, Home Legend LLC, Beaulieu International Group, Formica, Provenza Floors Inc. та Egger Group.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ