24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Оновлений модельний ряд верстатів Walter від «МВМ-Київ»

ТОВ «МВМ-Київ» представляє оновлений модельний ряд верстатів провідного європейського виробника деревообробного обладнання та інструменту фірми Walter (Польща).
Верстати фірми Walter користуються значним попитом на ринку України, завдяки майже 30-ти річному досвіду верстатобудування, високому ступеню якості виготовлення кожного елементу верстату, надійності, продуктивності, а також кваліфікованому сервісу від ТОВ «МВМ-Київ».

Також ТОВ «МВМ-Київ» пропонує професійні дискові пили для обробки дерева з твердосплавними напайками виробництва фірми Walter, що характеризуються міцною та стійкою конструкцію.

Всі вироблені пили та верстати фірми Walter мають європейський сертифікат якості.

На цьогорічній виставці LISDEREVMASH 2021 ТОВ «МВМ-Київ» представить актуальні для українського споживача верстати для лісопиляння, які згідно з сучасними вимогами ринку були виготовлені з новими системами безпеки, покращеними енергозберігаючими властивостями, та повністю автоматичною системою керування та висвітлення робочого стану верстату.

Відвідайте стенд компанії «МВМ-Київ» В.4 на прийдешній виставці LISDEREVMASH, яка буде проходити з 28 по 30 вересня 2021 року у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ