24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Paint Line – портативна фарбувальна камера

Карантинні 2020-2021 роки у США призвели до стрімкого зростання попиту на деревину. Частково – через активне захоплення мешканців ремонтами, невеличкими добудовами у власних домівках, і роботою з деревом у якості хобі. Тож і виробники інструменту звертають більше уваги на так званий сегмент DIY (do it yourself – зроби сам). До прикладу, компанія Paint Line винайшла ні багато, ні мало – портативну фарбувальну камеру.

Винахід являє собою повністю розбірну, точно підігнану алюмінієву раму, на яку монтуються стінки-бар’єри з поліетилену вторинної переробки. Збирання такої камери подібне до встановлення звичайної туристичної палатки. Спочатку на підлогу встановлюється прямокутний алюмінієвий профіль, який фіксується металевими кутами з гайками. Потім вертикальні стійки встановлюються і кріпляться між собою за допомогою магнітів. Потому треба тільки одягнути поліетиленові стінки на стійки і розгорнути захисне покриття на підлозі. Повністю змонтована камера має одну відкриту сторону і повністю закрита із п’яти боків.
За потреби, передбачене також встановлення компактної аспіраційної системи. На одну зі стінок камери можна закріпити металеву раму з фільтром, до якої ззовні під’єднується витяжне обладнання.

За словами виробника, камера Paint Line придатна для фарбування непалкими матеріалами. Окрім хобі-класу, вона може також застосуватися в ремонтах для фарбування деталей безпосередньо на об’єктах замовників.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ