ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Передмістя Амстердаму будуватиме 20% будівель із дерева

Агломерація столиці Нідерландів, Амстердаму, затвердила програму Зеленого Дерев’яного Будівництва, за якою відтепер щонайменше 20% усіх нових будівель будуть зводити із дерева або матеріалів на біологічній основі.

Такі дії можуть знизити щорічний об’єм викидів CO2 на 220 тисяч тонн і помітно знизити викиди азоту, які би виникали у процесі виробництва традиційних будівельних матеріалів, таких як метал чи бетон.

AMS Institute (інститут, який займається розвитком столичного регіону) – одна з організацій, що допомагала розробляти програму – додає, що в Нідерландах мають збудувати два мільйони нових та облаштувати ізоляцію семи мільйонів старих будинків до 2050 року.

Агломерація Амстердаму включає 32 муніципалітети: провінції Північна Голландія та Флеволанд, а також Регіональне транспортне управління Амстердаму.

«Матеріали на біологічній основі, зокрема останнє покоління продуктів з масиву дерева, – це частина рішення, яке зробить наше місто кліматично нейтральним, – каже Арьян ван Тіммерен, професор інституту AMS Institute. – Ми беремо участь у кількох ініціативах, пов’язаних з деревиною, аби спонукати інновації і дослідження – і зрештою ширше застосування – цього важливого продукту».

Зростання об’ємів дерев’яного будівництва вже тривалий час визначають як тренд і заявлену багатьма мету. Отже такий хід від великого міста, як Амстердам, швидше за все стане прикладом, який будуть наслідувати й інші міста й регіони.

Джерело: torque-expo.com

ВСІ НОВИНИ