ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Південна Корея збудувала перший будинок з нового типу NLT панелей

Поруч зі зростанням популярності деревини у будівельних проєктах Південна Корея почала шукати більш економічно ефективну альтернативу CLT панелям. Нещодавно в країні почали зводити перший демонстраційний проєкт – із використанням панелей NLT (Nail-laminated Timber – деревини зшитої цвяхами). З екологічних міркувань Південна Корея розглядає деревину як ключовий будівельний матеріал.

На прикладі демонстраційного будинку влада країни мала на меті продемонструвати використання NLT панелей у громадських будівлях, таких як громадські центри, і дати можливість корейській промисловості навчтись працювати з технологією.

«Наш перший проект, громадська будівля в місті Чінджу, зосереджувався на впровадженні різних конфігурацій NLT у конструкції двосхилого даху. Проект виправдав наші очікування, що спонукало уряд Чінджу запланувати будівництво другого. Успіх першого з них приніс найвищу відзнаку на Korean Wood Design Award 2021» – кажуть автори проєкту з компанії Canada Wood.

Зараз триває друга демонстрація NLT. Спираючись на знання, отримані з першого проєкту, будівля поєднала різні компоненти дизайну, які покращують виробництво та вартість будівництва. Наприклад, його односхилий дах легше і простіше монтується, що призводить до здешевлення виробництва та відсутності потреби у сталевих колонах, які потрібні були в першому проекті.

Проєктна будівля розташована у селищі Сунсан, історичному поселенні з класичними корейськими дерев’яними будинками, яке відоме тим, що є рідним містом кількох компаній-засновників великих конгломератів, таких як GS і LG Group. Як популярний туристичний напрямок, демо-проєкт стане домом для мандрівників.

Два демонстраційних проєкти зробили значний внесок у те, щоб місто Чінджу стало провідним лідером у Кореї з використання деревини в громадських будівлях.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ