24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Польський виробник фанери Paged буде застосовувати лігніновий клей Lineo

Польський виробник фанери Paged буде використовувати у своїй продукції заміну клею на основі викопних речовин – лігніновий продукт Lineo від Stora Enso.

Paged розпочав співпрацю зі Stora Enso, щоб задовольнити запити своїх клієнтів на екологічно чисту фанеру. Це партнерство також дозволить Paged скоротити викиди вуглецю.

Польська компанія Paged виготовляє фанеру майже 90 років і постачає у країни Європи широкий асортимент продукції. Останнім часом споживачі фанери, особливо в будівництві та меблях, вимагають більш екологічно привабливої високоякісної фанери.

Продукт Lineo польська компанія буде використовувати в якості заміни 40% клею на основі викопних речовин. Кінцева мета Paged – скоротити викиди вуглецю на кілька тисяч тонн.

«Сталість особливо важлива в деревообробній промисловості, – сказав Ярослав Міхнюк, генеральний директор Paged. – Наразі ми працюємо над кількома ініціативами, які сприятимуть більш сталій екологічності, починаючи від використання більшої кількості відновлюваної енергії у виробництві – до продуктів, які повністю виготовлені з екологічно чистих компонентів».

Лігнін – це полімер рослинного походження, який міститься в клітинних стінках майже всіх посушливих рослин. У випадку Lineo від Stora Enso лігнін отримують з деревини.

На сьогодні Paged є одним із п’яти найбільших виробників фанери та третім за величиною виробником дерев’яних стільців у Європейському Союзі. Paged має сім виробничих потужностей у Польщі та Естонії, де працюють понад 2000 людей.

Джерело: ttjonline.com

ВСІ НОВИНИ