ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Польський виробник меблів Forte запровадив нову технологію складання

Великий польський виробник складаних меблів Forte уклав угоду про співпрацю зі шведським новатором фурнітури Välinge і отримав ліцензію на використання нової меблевої технології Threespine ID click.

«Місія Forte – створити кращий дім. Ось чому, коли я вперше побачила рішення Välinge, воно мені просто сподобалося. Це дає новий досвід споживачам під час складання, роблячи його легшим та інтуїтивно зрозумілішим. У той же час можливість зручного демонтажу меблів подовжує термін їх служби та полегшує переробку, що є ще одним великим кроком на шляху до однієї з наших найважливіших цілей на найближчі роки – екологічності», – каже президент Forte Марія Флорчук.

Threespine ID пропонує «радикально інший спосіб збирання та розбирання меблів».

«Звичайно, ця інтеграція вимагала серйозних інвестицій і перепланування, – продовжує Марія Флорчук, – але ми повністю переконані, що ця нова технологія змінить правила гри для меблів Forte та досвіду клієнтів. Välinge вдалося створити тут вражаючу інновацію, і ми раді, що можемо супроводжувати та допомагати формувати цю подорож із самого початку».

«Ми дуже раді, що компанія Forte вирішила використати нашу новаторську технологію та негайно інтегрувати її. Партнерство між Välinge і Forte демонструє, яким має бути ідеальне складання меблів», – каже Йохан Халлін, старший менеджер по роботі з клієнтами відділу меблів Välinge Innovation.

Джерело: furniturenews.net

ВСІ НОВИНИ