24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Приховані підіймальні системи для шафок

Кухня – це таке місце, де хочеться мати якомога більше корисного простору для зберігання не лише під стільницею, але і над нею. Виробники меблевої фурнітури вже давно винайшли спосіб зручно відкривати дверцята не вбік, а вгору. Проте і сама фурнітура не повинна займати цінні сантиметри всередині шафок. У нашій добірці – кілька підіймальних систем, які будуть компактними, непомітними, або й просто стануть елементом фасаду.

SALICE WIND – компактна система з розмірами 20х6 см, амортизаторами для м’якого закривання і відкривання по натиску. Підходить для дверцят висотою від 22 до 60 см і вагою від 1,5 до 24 кг. Має кути відкривання 85 та 94 градуси і дозволяє регулювання жорсткості пружини.

SALICE MOVER – система вертикального слайдингу з фіксацією в будь-якому положенні. Може встановлюватись на дверцята з товщиною матеріалу від 18 до 20 мм, максимальною вагою від 6 до 24 кг, та висотою 48 або 60 см.

GRASS KINVARO T-SLIM – система завтовшки всього 12 міліметрів, яка буде непомітною у боковині практично будь-якої шафки. Може як встановлюватись на поверхню, так і врізатися в плиту. Має амортизатори для м’якого закривання та утримує дверцята в будь-якій позиції.

KESSEBÖHMER FREESLIM – система, що може похвалитись товщиною всього у 8 міліметрів і кріпитись на поверхню чи бути прихованою. Вона також здатна втримати як одинарні, так і подвійні фасади.

AMBIGENCE PANEL – це дещо нова концепція фурнітури, яка не приховується в стінку шафки – вона сама стає стінкою. Це панелі з підйомним механізмом всередині, які можна розміщувати в шафці з дерева чи плит, а можна взагалі не закривати і використовувати PANEL як боковину меблів.

ВСІ НОВИНИ