27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Програму подій виставки LISDEREVMASH сформовано

Щороку виставки LISDEREVMASH стають епіцентром подій для кількох галузей одразу: лісової, деревообробної й меблевої. Крім експозиції з верстатами та інструментом, представленими наживо, виставка завжди пропонує гарну ділову програму, яка дозволяє отримати найбільш актуальну інформацію про стан і майбутнє галузі та обговорити актуальні проблеми.

Цього року програма виставки LISDEREVMASH буде складатися із тематичних днів, кожен з яких буде присвячений окремому напрямку. 28 вересня буде Днем лісового господарства, 29 вересня – Днем деревообробки.

Перший виставковий день відкриється Засіданням Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, на якому серед іншого обговорять хід реалізації Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» та «Стратегії ЄС з біорізноманіття до 2030 року».

О 13.30 розпочнеться Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми попередження та гасіння лісових пожеж в умовах змін клімату», організований ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України. Фахівці обговорять законодавчі ініціативи, технічні та ІТ рішення, підготовку фахівців для подолання проблеми лісових пожеж.

О 16.00 FSC Україна розпочне Інформаційний семінар «FSC сертифікація системи ведення лісового господарства: завершення переходу до нового стандарту та перспективи надалі».

Другий виставковий день буде присвячений дискусії про сучасний ринок деревини в Україні, проблеми та шляхи їх вирішення – о 10.00 розпочне роботу Третій всеукраїнський лісопромисловий форум, організований Асоціацією деревообробників та лісозаготівельників Львівщини, Асоціацією «Меблідеревпром», НЛТУ та НУБіП.

ВСІ НОВИНИ