ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Прості інструменти, що полегшать носіння важких плит

З розвитком технологій, здається, що важку роботу візьмуть на себе верстати. Але це не завжди так. Чого лише варте перекладання аркушів ДСП вручну, якщо мова йде про невеликі підприємства. Ми підготували добірку простих і недорогих рішень, які звісно ж не розвантажать людину повністю, але зроблять перетягування важких плит відчутно зручнішим.

Kreg Panel Carrier – це практично струбцина, яка затискає панель, щойно ви підіймаєте тримач за руків’я. Він може втримати вагу до 45 кілограмів, а притискні поверхні вкриті подушечками GripMaxx, отже вони не пошкодять навіть делікатний шпон. Руків’я також обгорнута м’яким матеріалом, аби не тиснути на руку.

Enpoint – найпростіший пластмасова зачепа, яка за ствердженням виробника може втримати вагу до 80 кілограмів. Він має невеличкі «гачки» в нижній частині, аби дошка не вислизала. Руків’я має невеличкий вигин під 15 градусів, аби не травмувати руки, та гумове неслизьке покриття.

PanelHook – міцний металевий гачок із регульованим ременем, який може втримати вагу до 68 кілограмів. Стрічку можна розтягувати на довжину від 48 до 66 сантиметрів, а у згорнутому стані система настільки компактна, що її можна покласти в кишеню.

Bessey KFP – тримач з алюмінію з затискачами вкритими гумою. Вони можуть тримати ДСП, скло та оргскло товщиною від 10 до 65 міліметрів і вагою до 75 кілограмів.

SDRTOP – найпотужніші із нашої добірки, адже здатні втримати 300-кілограмові деревні плити, стільниці, метал і граніт. Струбцини виготовлені із нержавіючої сталі, а затискні поверхні вкриті неслизькими гумовими подушечками. Товщина матеріалу, який можна переносити, – від 0 до 60 міліметрів.

Baoblaze – прості за формою і виглядом, але здатні відчутно прискорити роботу, адже ними можна переносити одразу кілька аркушів загальною товщиною до 8 сантиметрів. Інструмент зроблений з алюмінію з гумовими накладками на затискних поверхнях і руків’ї.

ВСІ НОВИНИ