ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

REVOLUTION – посилені легкі панелі для меблів

Компанія ITALTON випустила свій новий продукт – панель REVOLUTION, що є легкою панеллю, виготовленою у своїй найбільш інноваційній версії. Це класична універсальна полегшена панель, яка водночас є більш міцною.

У відповідь на потреби ринку компанія ITALTON розробила новий процес для автоматизованого виробництва легких компонентів, завдяки якому можна знизити їх вартість і зробити їх більш привабливими для ринку.

«Отже, якщо додати до цього дешевші витрати на транспортування, довший термін служби деревини, виробничий дизайн і екологічні характеристики продукту, можна говорити про справжню революцію» – каже виробник.

Власне, саме тому панель і отримала назву Revolution. Це легка панель, яка потребує менше витрат коштів, часу, а також робить дешевим і транспортування, завдяки меншій вазі.

Панель ідеально підходить для елементів меблів, книжкових шаф, кухонних стільниць, вітрин і для будь-яких ситуацій, де потрібна легка якісна деревина, але водночас міцна і довговічна.

Панелі Revolution також екологічно чисті, адже ефективність нового виробничого процесу зменшує також і викиди CO2 та вирубку лісів.

Панелі можуть мати ширину від 200 до 2200 міліметрів, і довжину від 1500 до 5600 міліметрів. Всередині можна встановити до 9 повздовжніх планок. Поверхня може бути оздоблена кількома видами облицювань.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ