ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Scania розробляє 80-тонний електричний лісовоз

Процес електрифікації впроваджується у нові сегменти ринку комерційних автомобілів. Окрім легких моделей, деякі компанії вже почали виробництво електровантажівок важкого класу. Компанія Scania, яка займається автомобілями з двигунами на невикопних джерелах енергії вже досить давно, днями анонсувала розробку електричного лісовозу.

Автомобіль буде рухатися виключно на акумуляторах, при цьому його повна маса зможе досягати 80 т, а для доріг загального користування – 64 т. Про інші технічні характеристики поки не повідомляється.

Відомо, що до створення екологічно чистого лісовозу Scania залучила компанію SCA – найбільшого виробника пиломатеріалів у Європі. Щорічно вона перевозить близько 8,5 млн. кубометрів деревини, використовуючи для цього у співпраці з десятками транспортних підрядників 265 лісовозів.

Перші нешкідливі машини мають стати в дію вже 2022 року. Вони працюватимуть у шведському регіоні Вестерботтен, перевозячи деревину між терміналом SCA у Гімонасі та паперовою фабрикою в Обболі. Навіть одна така машина протягом року роботи на вказаному маршруті вбереже атмосферу від викидів 55 тонн СО2.

Джерело: autocentre.ua

ВСІ НОВИНИ