ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

SCM Group запрошує фахівців навчатися онлайн

Один з найбільших світових концернів – виробників верстатів для обробки дерева і виробництва меблів SCM Group запрошує фахівців на безкоштовне онлайн-навчання. На час пандемії компанія сформувала графік курсів і майстер-класів, які допоможуть розібратися у тонкощах роботи обладнання SCM та програмних інтерфейсів.

Більшість майстер-класів на міжнародній освітній платформі концерну – це технічні навчання на базі відео-уроків, присвячених різним лінійкам обладнання і технологіям компанії, методикам інсталяції, налаштування й обслуговування верстатів і заводських ліній. Ключові теми онлайн-уроків також охоплюють останні програмні розробки SCM – від інтерфейсу Maestro для простого управління і контролю над роботою обладнання до платформи IoT (інтернету речей) для постійного доступу до широкого ряду сервісів.

Навчальні відео та вебінари на міжнародній платформі доступні англійською мовою. Де-які з них розплановані за графіком, що оголошується на освітній платформі, де-які – розміщені для постійного доступу у будь-який час.

Джерело: scmgroup.com

ВСІ НОВИНИ