ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

SENSi – дерев’яні сенсорні панелі для вантажівок

Фінське деревообробне підприємство Koskisen представило інноваційні інтелектуальні підлогові панелі SENSi – вони є поєднанням найновіших рішень у галузі деревообробки та інформаційних технологій.

Панелі SENSi виготовляються із фінської березової фанери та призначені для галузі вантажних перевезень. Вони встановлюються на підлозі транспортних засобів і оптимізують використання внутрішнього простору вантажівок, передаючи дані в реальному часі.

В панелі SENSi від Koskisen вбудовані розумні датчики тиску, які визначають навантаження на панель і, таким чином, «бачать» будь-яке вільне місце у вантажівці. Зібрані дані передають у «хмару», де вони стають доступними логістичним компаніям через спеціальні цифрові платформи. Інформацію можна використовувати аби спланувати завантаження та відстежувати вантажі в реальному часі.

Таким чином, оптимізація транспортних потужностей дозволить логістичним компаніям зменшити не лише витрати, але й викиди.

«Ми вважаємо, що панелі SENSi можуть зіграти важливу роль у скороченні транспортних викидів шляхом оптимізації використання простору. У той же час вони допомагають підвищити безпеку транспортування, оскільки відчувають розподіл, кількість і розташування вантажу», – каже Кіммо Ахонен, керівник відділу розвитку бізнесу Koskisen Panel Industry.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ